2017 m. Klaipėdos miesto pradinių klasių

metodinės tarybos nariai.

Eil.

Nr.

Vardas Pavardė

Mokykla

El. paštas

1.

Raimonda Zaicienė

Tauralaukio progimnazija

zaicieneraimonda@gmail.com

2.

Virginija Jonavičienė

„Gilijos“ pradinė mokykla

virginija.jonaviciene@gmail.com

3.

Daiva Gaučytė

Gedminų progimnazija

gau.daiva@gmail.com

4.

Indra Sudeikienė

Gedminų progimnazija

indrabest@gmail.com

5.

Vilma Gaidjurgienė

Gedminų progimnazija

v.gaidjurgiene@gedminai.lt

6.

Aušra Januškienė

Sendvario progimnazija

ausma@balticum-tv.lt

7.

Erika Beriozkinienė

„Versmės“ progimnazija

erikute13@gmail.com

8.

Sigutė Piekienė

S.Dacho progimnazija

piekiene.sigute@gmail.com

9.

Jurij Šapenkov

M. Gorkio  pagrindinė mokykla

jurijsapenkov@mail.ru

10.

Dalė Andruškienė

L. Stulpino progimnazija

dandruskiene@gmail.com

11.

Inga Sobutienė

M. Montesori

mokykla/darželis

ingasob@gmail.com

 

 

                

2016 m. Klaipėdos miesto pradinių klasių metodinio būrelio nariai.

Eil.

Nr.

Vardas Pavardė

Mokykla

El. paštas

1.

Raimonda Zaicienė

Tauralaukio progimnazija

zaicieneraimonda@gmail.com

2.

Virginija Jonavičienė

„Gilijos“ pradinė mokykla

virginija.jonaviciene@gmail.com

3.

Daiva Gaučytė

Gedminų progimnazija

gau.daiva@gmail.com

4.

Indra Sudeikienė

Gedminų progimnazija

indrabest@gmail.com

5.

Vilma Gaidjurgienė

Gedminų progimnazija

v.gaidjurgiene@gedminai.lt

6.

Aušra Januškienė

Sendvario progimnazija

ausma@balticum-tv.lt

7.

Erika Beriozkinienė

„Versmės“ progimnazija

erikute13@gmail.com

8.

Sigutė Piekienė

S.Dacho progimnazija

piekiene.sigute@gmail.com

9.

Jurij Šapenkov

M. Gorkio  pagrindinė mokykla

jurijsapenkov@mail.ru

10.

Dalė Andruškienė

L. Stulpino progimnazija

dandruskiene@gmail.com

11.

Inga Sobutienė

M. Montesori

mokykla/darželis

ingasob@gmail.com

 

 

                

2014 m. Klaipėdos miesto pradinių klasių metodinio būrelio nariai.

Eil.

Nr.

Vardas Pavardė

Mokykla

El. paštas

1.

Raimonda Zaicienė

Tauralaukio progimnazija

zaicieneraimonda@gmail.com

2.

Virginija Jonavičienė

„Gilijos“ pradinė mokykla

virginija.jonaviciene@gmail.com

3.

Daiva Gaučytė

Gedminų progimnazija

gau.daiva@gmail.com

4.

Indra Sudeikienė

Gedminų progimnazija

indrabest@gmail.com

5.

Vilma Gaidjurgienė

Gedminų progimnazija

v.gaidjurgiene@gedminai.lt

6.

Aušra Januškienė

Sendvario progimnazija

ausma@balticum-tv.lt

7.

Erika Beriozkinienė

„Versmės“ progimnazija

erikute13@gmail.com

8.

Rasa Lindžienė

Klaipėdos licėjus

raskila@catholic.org

9.

Jurij Šapenkov

M. Gorkio  pagrindinė mokykla

jurijsapenkov@mail.ru

10.

Dalė Andruškienė

L. Stulpino progimnazija

dandruskiene@gmail.com

11.

Inga Sobutienė

M. Montesori mokykla/darželis

ingasob@gmail.com

 

                

2013 m. Klaipėdos miesto pradinių klasių metodinio būrelio nariai. 

 

 

Eil.

Nr.

Vardas Pavardė

Mokykla

El. paštas

1.

Virginija Jonavičienė

,,Gilijos“ pradinė mokykla

virginija.jonaviciene@gmail.com

2.

Daiva   Imbrasienė

Vydūno vidurinė mokykla

daiva.imb@gmail.com

3.

Daiva Gaučytė

Gedminų pagrindinė mokykla

gau.daiva@gmail.com

4.

Indra Sudeikienė

Gedminų pagrindinė mokykla

indrabest@gmail.com

5.

Vilma Gaidjurgienė

Gedminų pagrindinė mokykla

v.gaidjurgiene@gedminai.lt

6.

Aušra Januškienė

Sendvario progimnazija

ausma@balticum-tv.lt

7.

Genovaitė Dirdienė

,,Smeltės“ pagrindinė mokykla

g.dirdiene@gmail.com

8.

Irina Janson

,,Pajūrio“ pagrindinė mokykla

irina.janson@gmail.com

9.

Jurij Šapenkov

M. Gorkio pagrindinė  mokykla

jurijsapenkov@mail.ru

10.

Dalė Andruškienė

L. Stulpino progimnazija

dandruskiene@gmail.com

11.

Inga Sobutienė

M. Montessori mokykla/darželis

ingasob@gmail.com

Vaikų dizaino studija "Kukutis"