1 – 4 klasių mokiniai įgyvendino  projektą „Moliūgo gimtadienis”

 

                   "Saulėtekio" pagrindinėje mokykloje vyko projektas "Moliūgo gimtadienis" Kiekviena klasė buvo gavusi kvietimą į gimtadienio šventę, tad iš anksto kibo į darbą: ruošė dovanas, rinko medžiagą apie tos daržovės naudą, kilmę, piešė moliūgo portretą. Sulaukta ir tėvelių pagalbos – jų išskaptuoti žibintai papuošė mokyklos koridorių, mamos iškepė skanių pyragų. Stebino visų fantazija, nes eksponatai ir valgiai buvo pagaminti vien iš moliūgų!

                   Šventėje svečius pasitiko besišypsantis „jubiliatas”. Pradinukai jam įteikė gimtadienio dovanų: dainavo, deklamavo. Vyko ir estafetės. Už piešinėlius, nuveiktus darbus vaikams skirtos įvairiausios nominacijos.

                                            Pradinių klasių mokytojos 

Projektas „Pupos auga ir storėja, o pirmokai vis gudrėja“

 

     Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos  pirmųjų klasių mokiniai, vadovaujami  klasių mokytojų R.Bučmienės, G. Dirdienės , V. Kairienės  2014 – 2015 m. m vykdė ilgalaikį mokyklinį projektą „Pupos auga ir storėja, o pirmokai vis gudrėja“.

     Šis projektas skatino mokinius kuo anksčiau  išmokti skaityti, pamilti knygą,  padėti atsiskleisti vaiko saviraiškai. Mokiniai dažnai lankėsi mokyklos bibliotekoje, mokėsi pasirinkti knygutę, ją tausoti. Projektą pradėjo renginiu “Perskaičiau pirmą „Pupos“ dalį“.

     Mokyklos sienas puošė šios  parodos „Mano vardo raidelė“, „Mūs raidelės kaip pupelės“.

Mokinius sužavėjo  susitikimas su vaikų poete Zita Gaižauskaite. Jo metu poetė labai šiltai ir įtaigiai pristatė savo kūrybą. Mokyklos skaitykloje veikė poetės knygų paroda.

      Projektą vainikavo Abėcėlės šventė, kurioje atsiskleidė mokinių saviraiška. Gausiai dalyvavo pirmokų tėveliai bei mokytojai.

Pirmaklasių mokytojos kartu su bibliotekos darbuotojomis kantriai ir kryptingai ves vaikus į paslaptingą knygų pasaulį.

 G.Dirdienė, R.Bučmienė

    Maksimo Gorkio mokyklos pradinių klasių mokytoja Tatjana Kazadojeva kartu su mokiniais jau anti metai dalyvauja Lietuvos mokymo įstaigų bendrų edukacinių veiklų projekte „Būkime kartu”.

Straipsnis apie šį projektą.
STATJA o pr.docx
Microsoft Word Document 13.0 KB

Gedminų progimnazija dalyvauja Ugdymo plėtotės centro vykdomame projekte

PRADINIO UGDYMO TOBULINIMAS

  

        Projektui įpusėjus mokykla  jaučia poreikį keisti savo veiklas, keisti mokyklos erdves. Projekto  metu aplankytos užsienio šalių mokyklos, dalyvavimas mokymuose, davė savo rezultatus. Norime būti kitokie, norime dirbti įdomiau, kūrybiškiau, dalintis patirtimi su miesto mokyklų kolegomis. Subūrėme ir į mokyklos bendras veiklas įtraukėme tėvų lyderių grupę.

    Kaip mums sekasi  plačiau skaitykite projekto svetainėje http://ugdymotobulinimas.jimdo.com/mokykl%C5%B3-dienora%C5%A1tis/klaip%C4%97da/

          Projekto paskatinti  keitėme mokyklos erdves, keitėsi veiklos su mokiniais, kolegomis, tėvais. Ir kaip viso to atspindys mokykloje vykusi „Veiksmo savaitė“ . Šį renginį projekto  Pradinio ugdymo tobulinimas komanda pateikė Mokyklų tobulinimo centro paskelbtam konkursui  „Bendruomeniškiausias MŪSŲ mokyklos renginys/projektas/akcija“.

http://www.joomag.com/magazine/bandymas/0983405001399921130?preview 

Vaikų dizaino studija "Kukutis"